ATB tocht
Tour WielerClub de Zwoegers heeft haar jaarlijkse ATB tocht “Rondje Cranendonck” weer op het programma staan. Zondag 11 december 2011 kunnen ongetrainde recreanten en geroutineerde fietsers van start gaan voor respectievelijk 30, 40 of 50 kilometer. De organisatie heeft nieuwe gedeelten aan het parcours toegevoegd, zodat het voor de routiniers ook aantrekkelijk blijft.
De route leidt om alle zes de kerkdorpen, Budel, Gastel, Soerendonk, Maarheeze, Budel-Dorplein en Budel-Schoot. De gehele route is met duidelijke pijlen en houtkrullen uitgezet. Tevens zijn alle oversteekplaatsen met verharde wegen beveiligd met daarvoor getrainde verkeer regelaars.
De start is tussen 8.30 en 10.00 bij sporthal De Zuiderpoort, Sportlaan 7 te Budel. Hier kan men in de kantine van het Sportcomplex inschrijven. Volg hiervoor de bewegwijzering.
Tijdens de rit is er een rustpost ingericht. Hier staan warme erwtensoep, thee, Born sportdrank, bananen en peperkoek klaar om de energievoorraad weer aan te vullen. Bij aankomst bij het Sportcomplex is er na afloop gelegenheid om te douchen, en voor de fietsen af te spuiten. Tevens kan men hier nog gezellig de opgedane ervaringen uitwisselen onder genot van ‘n drankje.Voor jongeren onder de zestien is meefietsen gratis.
Meer informatie geeft Peter Vos, 0495-497676.